Eşya Depolama

 

Aysa Evden Eve Nakliyat Firmamız uzun yıllar nakliyat tecrübesine ek Olarak aynı dönemde başlatmış Olduğu eşya Depolama Hizmetide sunmaktadır. Eşya depolama Hizmetimiz depola alanımız İstanbul ili sınırları içerisinde olduğundan İstanbul ilçesinde eşya depolama ihtiyacı olan müşterilerimize sunulan bir hizmettir. Eşya depolama denildiğinde akla ilk gelen şey eşyalarınızı muhafaza edeceğiniz güvenilir alan arayışı demektir. Ev yada kurumsal ofis dükkan ..vs gibi alanlarda yer ayıamadığınız ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı istediğini süreye kadar Aysa eşya depolama hizmeti alarak en iyi şekilde muhafaza edilmesi için eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Aynı zamanda ekspertizimiz eşyalarınızın zarar görmesi halinde mağduriyetinizi ortadan kaldırmak adına verdiğimiz ücretsiz sigortalama işlemi kapsamında eşyalarınızın sigorta değerini belirler. Eşyalarınızın taşınma sırası, kullanılacak paketleme materyalleri, personel sayısı, taşıma yöntemi, kullanılacak araç cinsi ekspertizimizle görüşmeniz sırasında belirlenir. Aynı zamanda ekspertizimiz fiyat konusunda da sizlere yardımcı olur.

Paketleme işleminde karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılır. Demonte edilebilen eşyalarınız demonte edilerek taşınır ve taşınılan yerde uzman çalışanlarımız tarafından geri montajlanır. Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın zarar görmemesine azami özen gösterilir ve bulunduğunuz bölgenin ihtiyacına göre asansörlü taşıma da yapılabilir.  Geniş araç filomuz taşımaya en uygun aracı seçmemizi sağlar ve taşıma işlemi sırasında çok rahat etmenizi sağlar. Eşyalarınız taşınılan evde istediğiniz yerlere yerleştirilir, eğer tesisat varsa bulaşık, çamaşır makineleriniz kurulur, demonte edilen ahşap dolap gibi eşyalarınız montajlanır.
Firmamızı rakiplerinden bir adım ileriye taşıyan müşteri odaklı ve sistemli çalışma anlayışımızdır! Teknolojiyi ve yenilikleri her daim takip eden dinamik ve uzman kadromuzla taşınmayı sizler için çok kolay bir hale getiriyoruz! Firmamızdan hizmet almak ya da hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz; sizlere yalnızca bir telefon uzaklığındayız!

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Aysa Evden EveNakliyat olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde yıllardır evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübeyi uzman kadromuz, geniş araç filomuz ve teknolojik donanımlarımızla birleştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızla irtibata geçerek aklınızdaki sorulara cevap bulabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde öncelikle ücretsiz ekspertiz gönderimi yapılır. Ekspertizimiz talep ettiğiniz gün ve saatte evinizi ziyaret ederek, nakliye hizmetinin her adımını siz değerli müşterilerimizin de fikirlerini alarak planlar ve bu planlamayı sizlerle en ince detayına kadar paylaşır.

 
Call Now ButtonHemen Ara