Aysa Evden Eve Nakliyat
Kiralık Kamyon ve kiralık Kamyonet

Kiralık Kamyon ve kiralık Kamyonet

Aysa Evden Eve Nakliyat günlük kiralık kamyon ve kamyonetler sizlere şöförlü olarak kiralamaktadir K3  ve K1 belgeli firmamız sizlere büyük...

Aysa Evden Eve Nakliyat günlük kiralık kamyon ve kamyonetler sizlere şöförlü olarak kiralamaktadir K3  ve K1 belgeli firmamız sizlere

Kamyon & kamyonet kiralama

Kiralama ve nakliyat

büyük 10 teker arac ve 6 teker aracları gününe ve saattine göre fiyatlandırma yapılmaktadir. Kamyonet kiralama bedeli görüşmede verilmektedir. Ödeyeceğiniz kira bedeli Şoför ve araç içindir. Prfessyonel kiralama ile kiralamaya konu olan yeni ya da mevcut kiralik kamyon, kamyonet ve tırlarımızın periyodik servis, bakım-onarım (kasko, trafik sigortası, taşıt pulu, egzost pulu) vs.. bu sayede şirketler personel ve muhasebe işlemlerinden zaman açısından tasarruf sağlarlar.

Aysa Nakliyat Fabrikaların ihtiyacı olan kamyonları tenim eden firmanız Aysa Evden Eve, fabrikalara kiralık kamyon temini yapmaktadır vermiş olduğumuz araclar şöförlü olma mecburyetindedir.

Kiralık kamyon tenimi yıllık, aylık, altı aylık, üç aylık anlaşma ile yapılır. Kiralık kamyonların şoförleri de firmamız tarafından temin edilir. Eğer sizinde fabrikanızda nakliyat ihtiyacınız için bir kamyona ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kamyon için her hangi bir yatırım yapmadan çok düşük maliyetlerle kiralık kamyon ihtiyacınızı çözersiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 AYSA NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT

Call Now ButtonHemen Ara