Merter Evden Eve Nakliyat

nakliyat

aysa evden eve

İstanbul’un Merter İlcesinde  Merter evden eve nakliyat olarak firmamız 1991 yılından bugüne müşterilerine en iyi hizmet, depolama’ anbalajlama da, paketleme’de, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve müşteri memnunyeti dikatte alınarak  dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul  Merter Nakliyat şübesi olarak geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Hizmetimizi gün gectikce ilerletip musterillerin isteklerini gun gectikce nerdeyse tamamına cozum yolları bulmaktayız

AYSA Merter Evden eve nakliyat titizlik ve hijyen gerektirir.Evden eve nakliyat te   Taşıma sırasında eşyalarınız en hassas şekilde paketlenerek eşyanın hem cizilmemesi hemde kırılmaması için anbalaj ve paketlenmesi yapılıp nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Elemanlarımız konusunda uzman firmamız bünyesinde çalışan ve ister mobilyalarınız ister elektronik eşyalarınız olsun montajları ve demontajları konusunda uzmandır. Tüm eleman kadromuz peryodik olarak eğitimden geçirilmekte ve yeni çıkan teknoloji-mobilya çeşitlerine karşı eğitilmektedirler.  Aysa nakliyat Avizelerinizin montajı dahil tüm işlemleri siz elinizi sürmeden üstelik sigortalı olarak taşıyoruz.

Bu yazı 800 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Call Now ButtonHemen Ara