Aysa Evden Eve Nakliyat
AYSA VİLLA TAŞIMACILIĞI
1
24 Mart 2016
admin

AYSA VİLLA TAŞIMACILIĞI

Aysa Evden EveNakliyat olarak villa taşımacılığı hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Villa taşımacılığı eşya yoğunluğundan dolayı profesyonellik gerektiren bir iştir....

Aysa Evden EveNakliyat olarak villa taşımacılığı hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Villa taşımacılığı eşya yoğunluğundan dolayı profesyonellik gerektiren bir iştir. Firmamız yılların tecrübesi, konusunda uzman kadrosu, donanımları ve geniş araç filosu ile siz değerli müşterilerimizi hiç mağdur etmeden defalarca bu hizmeti vermiştir.Firmamızla iletişime geçmeniz halinde öncelikle ücretsiz ekspertiz gönderimi yapılır. Ekspertizimiz talep ettiğiniz gün ve saatte evinizi ziyaret ederek, nakliye hizmetinin her adımını siz değerli müşterilerimizin de fikirlerini alarak planlar ve bu planlamayı sizlerle en ince detayına kadar paylaşır.

Taşınılacak yerin kaç oda kaç salon oluğu, kaçıncı katta olduğu gibi bilgileri alarak ihtiyaçlarınızı analiz eder.  Aynı zamanda ekspertizimiz eşyalarınızın zarar görmesi halinde mağduriyetinizi ortadan kaldırmak adına verdiğimiz ücretsiz sigortalama işlemi kapsamında eşyalarınızın sigorta değerini belirler. Eşyalarınızın taşınma sırası, kullanılacak paketleme materyalleri, personel sayısı, taşıma yöntemi, kullanılacak araç cinsi ekspertizimizle görüşmeniz sırasında belirlenir. Aynı zamanda ekspertizimiz fiyat konusunda da sizlere yardımcı olur.

Paketleme işlemi yaklaşık 1-2 gün sürer. Paketleme işleminde karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılır. Demonte edilebilen eşyalarınız demonte edilerek taşınır ve taşınılan yerde uzman çalışanlarımız tarafından geri montajlanır. Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın zarar görmemesine azami özen gösterilir ve bulunduğunuz bölgenin ihtiyacına göre asansörlü taşıma da yapılabilir.  Geniş araç filomuz taşımaya en uygun aracı seçmemizi sağlar ve taşıma işlemi sırasında çok rahat etmenizi sağlar. Eşyalarınız taşınılan evde istediğiniz yerlere yerleştirilir, eğer tesisat varsa bulaşık, çamaşır makineleriniz kurulur, demonte edilen ahşap dolap gibi eşyalarınız montajlanır.

Firmamızı rakiplerinden bir adım ileriye taşıyan müşteri odaklı ve sistemli çalışma anlayışımızdır! Teknolojiyi ve yenilikleri her daim takip eden dinamik ve uzman kadromuzla taşınmayı sizler için çok kolay bir hale getiriyoruz! Firmamızdan hizmet almak ya da hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz; sizlere yalnızca bir telefon uzaklığındayız!

Bir Yorum Bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 AYSA NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT

Call Now ButtonHemen Ara