Aysa Evden Eve Nakliyat

Paketleme

* Eşyaların taşınma işlemi gerçekleşmeden eşya çokluğuna bakılıp taşıma bedeli müşteriye bildirilir. * Taşıma günü Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür....

paketleme

paketleme

* Eşyaların taşınma işlemi gerçekleşmeden eşya çokluğuna bakılıp taşıma bedeli müşteriye bildirilir.
* Taşıma günü Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar balonlu kraft kağıtlı naylonlara sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.
* Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır.
* Yatak odası gardropları demonte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.
* Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.
* Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.
* Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.
* Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.
* Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.

Bir Yorum Bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 AYSA NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT

Call Now ButtonHemen Ara